Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

U nda nga Mevlani? Ledjana ia plas të qarës me ngashërim, bëhet kërkesë: Fikni kamerat

Ledjana nuk është përmbajtur në takimin me Mevlanin dhe ka shp ërthyer në lot. Për këtë është justifikuar duke thënë se ndjente se Mevlani tallej ndërsa ai kërkoi që të fiken kamerat.

Ledjana dhe Mevlani shkëmbejnë puthjen e parë - Gazeta Online INSAJDERI

Mevlani: Të kam xhan moj të hëngsha zemrën. Ledjana nis të qajë…

Ledjana: Ik, ik…. Mjaft, mos u tall. Mevlani: Pse qan? Pse bëhesh me nerva pa lidhje kot?

Ledjana: Sa herë do dalësh me mua do nxjerrësh një gjë kot. Arritëm shpirt, tek vendi i ngjarjes. Fikni njëherë kamerat, se ndoshta s’do me dal në takim, mos të humbim kohë kot. Na thuaj ta dimë.

Nuk është vetëm Ledjana! Mevlani i ka dedikuar këngë edhe një vajze tjetër  në “Për'puthen” - lexo