Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tashmë është një ëngjëll në qiell/ Vogëlushja i jep fund jetës pa dashur, e ëma nuk e përballon dot: Ehhh ç’po heqim

Një mama e hi dhë ruar ka përshkruar se ishte në një f err të vërtetë pasi vajza e saj katër-vjeçare u v ar vetë ak siden talisht në një pemë.

Vogëlushja Freya Thorpe po luante me një shoqen e saj me biçikleta, kur helmeta që kishte në kokë u l idh pas një peme në Upper Heyford, Oxon. Ajo u dërgua me ur gje ncë në s pital por u nda nga jeta dy ditë më vonë.

Nëna e saj Elise Thorpe ka ende dhi mbje pasi ende po vu an largimin nga jeta të Freya-s që nga shtatori2019. Ajo tha: “Ne jetojmë çdo ditë dhe natë në f err, t ortura dhe pi kë llim që nuk mund ta kuptojë askush”.

Burimi: The Sun / Përktheu dhe Përshtati: Revista Ora