Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tani prezanton ”Përputhen” dhe ka famë të madhe, por nuk do ta besoni dot se çfarë punësh ka bërë në fillim Bora në ”Top Channel”

Sot eshte nje nga figurat me te njohura publike, po flasim pikerisht per Bora Zemanin, qe fale prezantimit te Perputhen ka arritur shume fame. Por dikur Bora Zemani ka qene veline e ”Fiks Fare”.

Sigurisht buzëqeshjen dhe këmbët i ka pasur gjithmonë në formë, por dikur ajo ka qenë bionde.

Disa video nga fillimet e Borës, kur ishte një adoleshente që donte të provonte gjithçka siç tha dhe ajo vetë. Ka qenë modele, ka kënduar në Top Fest dhe ka qenë velinë e Fiks Fare.

Shumë nga ne mund të mos e mbajnë mend këtë fakt dhe do ta kishim të vështirë ta dallonim, sepse në atë kohë ishte shumë e dobët dhe bionde…