Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Tani është yll e bukur, por do habiteni si dukej Antonela para hyrjes në ”Përputhen” e si festonte natën në lokale nate

Antonela duket se ka fituar shumë fansa falë hyrjes së saj në Përputhen. Por vec kësaj bukuroshja shkodrane ka përmirësuar edhe pamjen e saj.

Në një foto të disa viteve më parë ku duket bashkë me grupin e saj shoqëror Antonela duket shumë më ndryshe nga sot.

Me buzët e kuqe dhe grimin e rëndë, ja ka hu mbur bukurinë vetes, apo jo.