Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Plas një tjetër skandal/ Po përflitet se Antonela ka qenë e martuar me një këngëtar, aty bën kot për famë sikur do Mevlanin

Konkurrentja e re në emisionin e përputhjes së çifteve, Antonela Berisha ka tërhequr vëmendjen e publikut nga deklaratat e saj thumbuese, por edhe nga veshjet e saj të shtrenjta.

Image result for antonela berisha

Vajza që hyri në emision pak ditë më parë, është stiliste dhe ka origjinë nga Shkodra, por jeton në Milano të Italisë ku ushtron edhe profesionin e saj.

Ndërkohë, ditën e sotme janë zbuluar disa detaje të reja në lidhje me të kaluarën e jetës së saj. Sipas një mesazhi të dërguar nga një i njohur i bukuroshes bjonde pranë redaksisë së JOQ , Antonela u bë fillimisht e “famshme” jo nga emisioni, por nga lidhja e saj me një këngëtar shqiptar në Gjermani.