Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pjerin Ndreu në zi, në këto ditë festash humb nënën e tij: Nuk ia dolëm nënë, ike dhe na le

Sot është një ditë zie për kryebashkiakun e Lezhës. Pjerin Ndreu ka humbur nënë e tij. Lajmin e ka dhënë vetë kryebashkiaku në një postim në rrjetet sociale.

Pjerin Ndreu për arrestimin e dy ish-deputetëve socialistë: Sjellje  skandaloze e policisë dhe prokurorisë! - Top Channel

“Nuk ja dolem nënë! Ike dhe na le! Na th yve zemrat. Gjithkush e do nënën, nënën e tij, dhe ne të deshëm aq shumë, për zemren tënde të madhe që tu sëmur e të mundoi aq shumë.

Ik e qetë te babai, përqafoje se të ka marrë malli, thuaji se na le si te deshi zemra! Lamtumire nënë e dashur dhe e shtrejte!

Unë dhe ekspertët nuk japim garanci në rast të një tërmeti tjetër', Pjerin  Ndreu tregon kërkesën për Ramën: Para 1 jave i propozova kryeministrit që  në Lezhë…