Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Pas këngën me fjalë banale: O të hëngasha piii dhe ti m’u kaaa/ Këngëtari përmend edhe ish-gruan dhe vajzën në…

Mbrëmë është publikuar albumi i Mozzikut. Në “Mozzart” janë plot 19 këngë në mesin e tyre edhe një dedikim për vajzën e tij Hanën.

FOTO/ Mozzik takon më në fund të bijën Hana pas karantinës - Abc News

Në tekst, reperi fillon nga momenti kur e kuptoi se do të bëhej prind madje dëgjuam edhe fjalë emocionuese rreth tij dhe Loredanës.

Por, a reagoi kjo e fundit pas kësaj kënge? Në fakt jo. E vetmja gjë që bëri Loredana pas publikimit të albumit të ish-burrit të saj ishte një postim i Hanës për të uruar bajramin.

Mozzik dhe Hana ngjajnë si dy pika uji (Foto) | Objektiv

Kujtojmë se Mozziku dhe Loredana janë ndarë vitin e kaluar duke mos e treguar kurrë arsyen.

Hana feston ditëlindjen e parë: Mozzik dhe Loredana e urojnë ...