Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nusja e Berishës, Armina Mevlani rrëfehet: Vjehrrit tim po qe nevoja i laj edhe këmbët

Armina Mevlani ka rrëfyer shumë sonte për lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe mar rë dh ëni et me familjen e tij.

Armina Mevlani makes it clear to Zen: I need a baby at my age

Ndërsa është pyetur nga Ermal Mamaqi se në cilin krah fle ajo dhe në cilin krah Shkëlzeni ajo tha se ai fle majtas dhe ajo djathtas. Armina ka treguar se familja Berisha është shumë e thjeshtë dhe komunikuese.

PO ashtu ajo ka thene se nese do te ishte nevoja do i lante kembet Sali Berishes, vjehrrit se saj.

Armina Mevlani ndahet pas 7 vitesh nga Zen Berisha? Mesazhi i ...

Armina Mevlani feston ditëlindjen/ A e dini se sa vjeç mbush sot ...