Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Nuk punon dhe është i vogël, po ku i gjeti? Do vini duart në kokë kur të shikoni luksin ku jeton nipi i Taulant Ballës… shqiptarët nuk kanë bukë

Nuk është diçka e re tanimë që fmijët, nipat, mbesat apo të afërmit e personave të pus htetshëm të bëjnë një jetë përrallore e ta reklamojnë atë rëndom në rrjetet sociale.

Nipi i Ballës reklamon mjetet dhe jetën superluksoze në Insta, habiten patriotët e Taulantit: Ku i gjeti lekët?!

Makina luksoze të viteve të fundit që kapin shifrën prej mijëra eurove, la gie me shampanjë, pushime në resortet e oligarkëve të qeverisë apo edhe jahte e bizhuteri të shtrenjta, është pak a shumë korniza e asaj çfarë na serviret nga shoqëria e të pushte tshmëve.

Nuk mund të qëndronte pa rënë në sy as nipi i kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili s’lë pa postuar në rrjetet sociale. Ajo që i ka bërë përshtypje qytetarëve të rrethit të Librazhdit, të cilët shprehen se i riu nuk do mund të posedonte një pasuri aq të madhe po të mos ishte nip i Ballës, është jeta luksoze që reklamon në rrjetet sociale, që e ka vulosur edhe me një videoklip.

 

Nipi i Ballës reklamon mjetet dhe jetën superluksoze në Insta, habiten patriotët e Taulantit: Ku i gjeti lekët?!