Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Mevlani e ka parë këtë? Del fotoja e Ledjanës në vaskë duke u…. i ka shkuar edhe dikush: Më magjepse

Ledjana dhe Mevlani janë dy nga personazhet më të përfolur të ”Për’puthen”. Prej disa ditësh ata janë deklaruar vetëm për njeri-tjetrin, por ende nuk e kanë marrë vendimin nëse do të dalin çift nga ”Për’puthen”.

E së fundmi një foto e Ledjanës po qarkullon në rrjet në të ajo shikohet se ka dalë në një vaskë dhe ka marrë edhe një koment nga Ana Kauri. Komenti ishte:

Më magjepse.”

Si shikohet dhe në foto Ledjana lë shumë pak vend për imagjinatë, por pritet nëse Mevlani do të reagoj për këtë foto.