Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Makina doli nga rruga dhe u bë copa-copa, humb jetën 22-vjeçari në Laç

Një ak sid ent t rag jik është shënuar në orët e para të mëngjesit. Një 22-vjeçar ka gjetur v dek jen, pasi makina me të cilën ai udhëtonte ka dalë nga rruga.

Njoftimi pol icisë:

Në a ksin rrugor Laç-Patok ,drejtuesi i mjetit tip “Opel” shtetasi R.Z.,22 vjeç,banues në Laç, Kurbin ka humbur ko ntro llin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pa sojë ka gjetur vd ekj en.

qirinj