Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Lajm i bukur! Politikani shqiptar bëhet baba për herë për herë të katër, pas tre vajzave lind djali

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka njoftuar se është bërë prind për herë të katërt.

Infektohet me koronavirus kreu i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri –  Dosja AL

Tahiri ka shkruar në Facebook se sot familja e tij është shtuar me një djalë, pas tri vajzave. Ai ka bërë të ditur se djalin e kanë pagëzuar me emrin Maltin.

“Maltin Xhafer Tahiri, sot erdhi në mesin tonë! Igi dhe bebi janë mirë falë Zotit, e Melosa, Jara e Dua janë fort të lumtura për vëllaun!”, ka shkruar Tahiri.

Coronavirusi në Vushtrri, reagon kryetari Xhafer Tahiri