Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Këtë video e kanë parë me miliona herë, por askush nuk e ka gjetur dot se çfarë po bën babai me vajzën e tij/ Ju e gjeni dot?

Një video që qarkullon në rrjetet sociale u publikua nga Austin Miles Geter nga Dallasi, i cili e postoi atë në Facebook duke treguar metodën e tij për të vënë në gjumë Charlie-in e vogël brenda pak sekondash.

Austin Miles Geter - Bio, Facts, Family | Famous Birthdays

Videoja morri 6 milion shikime.

Ndërsa lëkundet në një karrige me të voglin në krahë, Austin thotë se është ende e parehatshme për ndryshimin e pozicionit. Pastaj ai fillon të masazhojë butësisht vetullat e saj, dhe e vogla bie në gjumë për disa sekonda.

Që kur videoja u shfaq në Facebook më 26 gusht, shumë prindër kanë kërkuar profilin e tij për të zbuluar sekretin.

“Unë e kam provuar në tre djemtë e mi dhe ata janë të gjithë në gjumë,” shkroi një grua.

“E provova këtë tek fëmija më i vogël, asaj gjithashtu i pëlqen të përkëdhelet në hundë”, shtoi një tjetër. “Sikur të kisha ditur për këtë 17 vjet më parë”, ankohet i treti.