Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Kanë një vit të lidhur, do mbeteni pa fjalë se sa vite më e madhe është Fjolla Morina se sa burri i saj

Këngëtarja Fjolla Morina ishte padyshim një nga personazhet më të përfolur të 2020-të. Arr es timi i saj dhe më pas bërja publike e lidhjes me biznesmenin Fisnik Syla, e vendosi këngëtaren në qendër të vëmendjes mediatike.

U arrestuan bashkë me Fjolla Morinën: Biznesmeni Fisnik Syla dhe shoferi i  këngëtares lënë qelinë! - iconstyle.al

Ata kanë treguar se janë shumë të dashuruar e se presin të martohen. Fisniku ka festuar javën që lamë pas 30 vjetorin e tij të lindjes. Në këtë ditë të shënuar për të, ata kanë organizuar një festë gjigante ku kanë mbledhur miq e familjarë e kanë darkuar e gëzuar së bashku.

Në rrjete sociale nuk kanë munguar pamjet nga festa e ditëlindjes, si dhe urimi i ëmbël i Fjollës për partnerin e saj. Por a e dini sa diferencë moshe kanë mes tyre? Këngëtarja është 41 vjeç dhe kanë një diferencë prej 11 vitesh me njëri-tjetrin. Ja dhe një dëshmi tjetër se dashuria nuk njeh moshë.

Në një intervistë të dhënë për “Revista Who”, këngëtarja ka treguar se me Fisnikun ka gati 1 vit e lidhur dhe se është njohur me të nga disa miq të përbashkët.

U martuan!? Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i japin fund beqarisë, tashmë  burrë e grua | Story