Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

I vëllai mbylli sytë dje nga Covid-19, Ylli Ndroqi ta prek zemrën me fjalët: Mos e proftë shqiptar atë që po heq unë o Zot!

Z. Ylli Ndroqi, Presidenti i ”Yldon Media Group” falenderoi të gjithë ata që i janë gjendur pran në këto ditë të vështira të humbjes së vëllait të tij, Lulzim Pasmaçiut, i cili prej 29 vitesh mbante dhe postin e koordinatorit të “Yldon Media Group”.

Humb jetën nga koronavirusi vëllai i Ylli Ndroqit, biznesmeni: Si ...

Luli, siç të gjithë ata që njihnin e thërrisnin, nuk mundi t’i mbijetonte virusit v dekjepr urës dhe humbi jetën mëngjesin e djeshëm në spitalin COVID 2 “Shefqet Ndroqi”.

“Unë dhe familja ime ju urojmë që kurrë në familjet tuaja të mos përjetoni atë që unë dhe familja ime po kalojmë prej muajsh” shkroi Presidenti i “Yldon Media Group”, Ylli Ndroqi në një mesazh postuar në rrjetet sociale.

Në harkun kohor të gati 40 ditëve, virusi vdek jeprurës i mori jetën edhe xhaxhait dhe djalit të xhaxhait, të Presidentit të “Yldon Media Group”.

Ndahet nga jeta vëllai i Ylli Ndroqit