Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Hidhet nga kati i dytë i një ndërtese 26-vjeçari shqiptar, raportohet se ka ndërruar jetë

Një 26-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i një ndërtese në Lushnje dhe ka ndërruar jetë.

Image result for zi qirinj

Nuk dihen ende shkaqet se përse është vet ëvr arë, ndërsa grupi het imor po het on zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

Lushnjë, Informacion paraprak: Sot rreth orës 20:20, në afërsi të rotondos së Savrës, shtetasi B. H., 26 vjeç, banues në lagjen “Skënder Libohova”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i dytë i një ndërtese dhe për p asojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka shkuar grupi he timor dhe po kryhen veprimet het imore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.