Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Gjendja nga Covid-19/ Gazetari Andi Bushati kërkon karantinë totale: Janë shtuar shumë rastet

Analisti i njohur Andi Bushati, ka thënë dje në emisionin “open” se është për mbyllje totale, si pasojë e shtimit të rasteve me koronavirus në vend.

andi bushati – Lapsi.al

Bushati: Unë jam për mbyllje totale. Hila: Si mbyllje totale?

Bushati: Po mo për mbyllje totale. Hila: Po ti kishe kryetaren e LSI, i thoshte popullit dilni dhe mos mbani maska.

Bushati: Ta fusin në bu rg, i kanë të gjitha kushtet.

Hila: I thoshte dilni se s’ka vir us dhe vetë shkoi u shtrua në Spitalin Amerikan dhe pagoi atje.

Andi Bushati: PS dështoi më 30 Qershor