Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Epo nuk e paska harruar Shqipërinë/ Ish-ministrja Shahini vjen në Shqipëri bashkë me të shoqin, nuk do e besoni ku kanë shkuar

Ish ministja e Arsimit, Besa Shahini, këtë fundjavë ka lënë Kosovën dhe ka udhëtuar drejt Vlorës në Kuç.

Shahini ka ndarë një foto në Facebook, ku shihet së bashku me bashkëshortin, kryetari i PSD-së në Kosovë, Dardan Molliqaj të buzëqeshur në Kuç.

Si duket çifti ka vendsur që të shijojnë fundjavën dhe të qëndrojnë larg politikës. “Kuç, Vlorë ” shkruan Shahini në postimin e saj.