Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

E lidhur me Alban Hoxhën, Çiljeta Xhilaga tregon ëndërrën e saj më të madhe: Dua ta kem, por për shumë vite

Këtë episod të “Jashtë Loje” në Top News ishte e ftuar Çiljeta Xhilaga, këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar.

Çiljeta Xhilaga i jep fund bashkëjetesës 3-vjeçare me futbollistin Alban  Hoxha, videoja që zbuloi tradhtinë

Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme kam dëshirë të fokusohem në një emision timin.

E kam me pasion prezantimin. E kam bërë gjithë këto vite në karrierë,e do të doja një program. Por nuk do tregoj çfarë natyre, pasi ma kanë marrë një herë. Do të jetë diçka jo sezonale, diçka që do të jetë gjithmonë, e imja, e Çiljetës. Do të jem për shumë vite.”

Por nuk do të rri as pa muzikë, se mund të më dal një demo e bukur e do e bëj këngë, se nuk rri dot. Një në vit bëj, por atë që bëj, e bëj të saktë.

Pas një kohe të gjatë, Çiljeta Xhilaga publikon një video me të dashurin,  Alban Hoxha - GazetaBlic