Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Donte të lumturonte burrin, gruaja nga Tirana e kap atë keq me një femër/ Më pas i bën të dy…

Një grua nga Tirana ka shkuar të surprizojë bashkëshortin e saj për ditëlindje por është “surprizuar” vetë ajo.

Klub nate hallall” - Tv Klan

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” burri punonte PR në një klab nate ku ka qenë bashkë me të dashurën dhe shokët e tij.

Gruaja ka ardhur në mes të festës dhe e ka parë atë me të dashurën. Kjo situatë ka çuar në divorc çiftin të cilët kishin edhe një fëmijë bashkë.

Shembet tavani në një klub nate, plagosen 26 persona - Strw News