Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dhënder si aktori i njohur turk pastë çdo vjehrrë shqiptare! Burri i Almeda Abazit bën gjestin e madh për vjehrrën e tij

Bashkëshorti i Almeda Abazit aktori turk Tolgahan Sayisman ëshë shumë i njohur në Turqi por edhe në Shqipëri.

Almeda e Tolgahan duket se e kalojnë shumë bukur mes vete, ata shpesh postojnë fotografi nga përditshmëria. Por, nuk e kalojnë mirë vetëm këta të dy raporte të mira duket se kanë edhe me familjen e gjerë.

Së fundmi Tolgahan ka postuar një fotografi me nënën dhe motrën e Almedes që dëshmon edhe më shumë raportet e mira që kanë.