Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dëborë tani në muajin Mars/ Ja si duket Bulqiza e zbardhur

Edhe pse i gjithë rrethi i Bulqizës u pus htua nga ngricat, reshjet e dëborës kanë sjelle edhe bukurinë e saj.

Këto janë foto në rrugën nacionale pjesë e Rrugës së Arbërit në vendin e quajtur Pishat në Fushë Bulqizë! Ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.