Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Dalin parapaskenat/ Ola dhe Jasemina dikur shoqe janë zënë keq: Do të dalin të gjitha të larat dhe të palarat

Ola po kalonte kohe me cunat ne prapaskene dhe aty kalon Jasmina.Sic e permendi edhe ne hyrjen e saj,Ola me Jasminen kane qene shoqe por tashme kane dy vite qe nuk flasin me njera tjetren.

Vajza e re e në 'Përputhen' del ish-shoqe e Jasminës, pse nuk flasin prej 2  vitesh

Ne kohen kur kalon Jasmina,Ola i drejton nje kunje duke thene dy here:”Do dalin te gjitha,te lara e te palara”.Me pas ajo pyet per nje ci gare,kur nderkohe aty po pinte vetem Jasmina.

Me Princin duket se u bene miq qe tani.”A r miku i armikut tim,eshte miku im”-i tha ai Oles duke i shtrenguar doren.

Ketu kujtojme sherrin e Princit me Jasminen,gje qe e ben kete te fundit “a rmiken” e Princit.

Jasmina dhe Ola na paskan qenë shoqë, por kanë 2 vjet që nuk flasin –  Përputhen, 1 Prill 2021 - Top Channel