Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Arjan Konomi bën rrëfimin prekës për jetën e tij, s’është martuar dhe s’ka fëmijë: Kam jetuar në fshat mblidhja dhe ullinj

Arjan Konomi është një nga personazhet më të dashura në Shqipëri. Atë e kemi parë në rolin e opinionistit në ”Përputhen”.

O idiot, o injorant përse shpërthen në ofendime Arjan Konomi? - YouTube

Shpesh herë ai deba ton dhe madje edhe qau kur u zbulua se Tea dhe Andi kishin bërë sikur ishin çift. Por së fundmi Arjan Konomi në një intervistë ka treguar më shumë rreth jetës së tij personale.

Në emisionin ”Koshija Show” ai tregoi se nuk është i martuar dhe me sa la të kuptohej nuk ka as fë mijë.

Po ashtu Arjani tregoi se ka jetuar në fshat, ka mbledhur ullinj dhe se ka bërë reportazhe për Kosovën. Gjithashtu ai tha edhe se ka shkruar dy libra, që janë një nga punët e tij më të mira.

Tea is suspended from the program, opinionist Arjan Konomi explodes: Its  delay is… - Gossip