Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Albërie Hadërgjonaj prek me rrëfimin: Burri më tradhëtonte me vajza të tjera tundohej, kishte para dhe ato i shkonin nga pas

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj është shumë komentuar në botën e showbizit, si për projektet muzikore dhe për jetën private.

Albërie Hadërgjonaj zbulon pse u nda nga ish-burri, arsyeja i la të gjithë  gojë hapur - Gazeta Mapo

Teksa ishte e ftuar në emisionin NIN, këngëtarja ka zbuluar të pathëna e detaje nga jeta private.

Ajo e ka pranuar prej kohësh tradhtinë e ish-bashkëshortit, por asnjëherë nuk kishte folur për arsyen e këtij akti.

Këngëtarja ka thënë se ish-bashkëshorti asokohe ishte shumë i ri dhe ka pasur shumë sukses në biznes, dhe padyshim nuk kishte si të mos rrethohej nga vajza të bukura, që mund ‘t’i “prishnin mendjen” në çdo moment.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh, sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh Albërie Hadërgjonaj.

Rrëfehet Albërie Hadërgjonaj, ja çfarë bëja kur burri më tradhëtonte para  syve dhe si erdhi divorci